Föremål som liknar oljemålning E Olsson
3191 Oljemålning
Såld: 3.800 kr
Såldes den 15 april 2024
3057 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 18 december 2023
3277 Oljemålning
Såld: 3.000 kr
Såldes den 27 februari 2023
3031 Oljemålning
Såld: 2.600 kr
Såldes den 12 december 2022
6360 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 7 februari 2022
6061 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 19 oktober 2020
8416 Oljemålning
E Olsson, Nytorget, signerad. Olja på duk, 64x72 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 3 februari 2020
6069 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 14 januari 2019
3034 Oljemålning
Sign E Olsson, 1946, 43x59
Såld: 250 kr
Såldes den 12 juni 2017